Miasta Alfabetycznie

Sumaryczna liczba

Odsłon artykułów:
1729837

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukaj Geodetę

Jeżeli jesteś Geodetą, prowadzisz biuro geodezyjne i chcesz zareklamować się na stronie www.Znany-Geodeta.com.pl  to zapraszamy do współpracy z naszym PORTALEM.

 

Dlaczego warto wykupić reklamę w Prestiżowym Portalu Znany-Geodeta.com.pl ?

  • Jesteśmy Portalem skupiającym Geodetów w Polsce
  • miesięcznie z naszej bazy korzysta kilka tysięcy unikalnych użytkowników szukających Geodety
  • posiadamy aktualną bazę ponad 1 000 aktywnych zawodowo geodetów i biur geodezyjnych;
  • jesteśmy na pierwszych pozycjach w Google pod większością tematycznych fraz;
  • roczny koszt abonamentu to tylko (w zależności od pakietu)
  • reklamując się na naszym portalu zwiększysz swój PRESTIŻ, a przede wszystkim Twoje Biuro Geodezyjne stanie się bardziej rozpoznawalne.
  • Geodeci reklamujący się na naszym portalu Znany-Geodeta.com.pl zwiększają co najmniej o 20 liczbę zrealizowanych zleceń każdego roku !!!!

Nie zwlekaj i już dziś dołącz do Prestiżowego Portalu Znany-Geodeta.com.pl

          Wyślij do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając poniższe informacje potrzebne do założenia TWOJEJ WIZYTÓWKI na naszym Portalu:

* Nazwa Firmy:  ....................

* Adres:            ....................

* nr NIP            ....................

* Opis Twojej firmy: (Napisz 10-20 zdań o Twojej firmie - a my umieścimy ten opis w Twojej wizytówce)

* Prześlij nam też "Twoje zdjęcie" lub logo to znaczy zdjęcie które mamy umieścić na Twojej wizytówce

              Zamieszczenie wizytówki na PORTALU jest płatne. W celu przedstawienia oferty prosimy o kontakt z redakcją pod adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prześlemy Państwu ofertę. Kontakt telefoniczny pod numerem 796-490-859. 

Informacje o osobach i podmiotach zawarte w serwisie Znany-Geodeta.com.pl są jawne i ogólnie dostępne. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29. sierpnia 1997 roku określa jedynie ogólne zasady przetwarzania i ochrony danych. Zgodnie z przepisami, jeśli określone zagadnienia zostały uregulowane w oddzielnych aktach prawnych - akty te powinny być stosowane w pierwszej kolejności. Do takich przypadków należą dane pochodzące m. in. z Krajowego Rejestru Sądowego (udostępniane w formie odpisów KRS, a także ogłoszeń w Monitorze Sądowym i Gospodarczym) - art. 8 ust. 1 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym - czy choćby z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (art. 38 ust. 1 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej). Staramy się, aby informacje publikowane na stronie Znany-Geodeta.com.pl były rzetelne i aktualne. W sytuacji dostrzeżenia rozbieżności ze stanem faktycznym lub braku zgody na  figurowanie danych Państwa firmy w naszej bazie - prosimy o telefon lub wysłanie maila z informacją o braku zgody na publikację. Po otrzymaniu i weryfikacji zgłoszenia - przystąpimy do jego realizacji.