Porównaj ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy...
Zastanawiasz się ile kosztują usługi geodezyjne w Twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz mapy do celów projektowych, czy wytyczenia budynku, wznowienia granic działki, podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, czy może innych prac geodezyjnych.
SPRAWDŹ NAS... 
Porównaj ceny usług Geodetów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Wpisz Twoje zapytanie

Nasz PORTAL poleca tego GEODETĘ !!!
Geodeta Bydgoszcz GEOPOINT
  Znani jesteśmy przede wszystkim z profesjonalizmu oraz terminowości,   co potwierdza spore grono zadowolonych klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który ułatwia nam pracę. Kompleksowo wykonujemy wszelkie zlecenia geodezyjne i kartograficzne.

GEOPOINT Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Łukasz Smolarz 
ul.Wierzbowa 41
85-374 Bydgoszcz
tel. 502-503-230
www.geo.bydgoszcz.pl 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
Zajmujemy się obsługą firm, instytucji publicznych, a także klientów prywatnych. Znani jesteśmy przede wszystkim z profesjonalizmu oraz terminowości, co potwierdza spore grono zadowolonych klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który ułatwia nam pracę. Kompleksowo wykonujemy wszelkie zlecenia geodezyjne i kartograficzne takie jak: mapy sytuacyjno - wysokościowe do celów projektowych, tyczenie i inwentaryazacja powykonawcza obiektów budowlanych i sieci uzbrojenia terenu, podziały i rozgraniczenie nieruchomości, wznowienia znaków granicznych, mapy do celów prawnych, pomiary realizacyjne i satelitarne. Zapewniamy terminową realizację. Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych geodetów, którzy w pełni angażują się w swoją pracę. Działamy na terenie całego naszego powiatu, a także województwa.

Kontakt

Nasze biuro mieści się w Bydgoszczy przy ul. Wierzbowej 41
tel. 502-503-230
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.geo.bydgoszcz.pl 

Zapraszamy do kontaktu
Łukasz Smolarz 


http://www.delta-geodezja.pl

Okna województwo Kujawsko Pomorskie

Poniżej prezentujemy najlepszych i sprawdzonych sprzedawców okien w Polsce - zapraszamy!

Okna Brodnica | Okna Bydgoszcz | Chełmno | Okna| Okna w Inowrocławiu | Okna tutaj | zobacz | Okna pcv |

Dziś wspomogliśmy Cię w szukaniu geodety. Zdajemy sobie sprawę, że w niedługiej przyszłości twój dom będzie już wybudowany i będziesz poszukiwać okien. Możemy Ci pomóc. Sprawdź naszą stronę internetową www.twoje-okna.com - Kup z nami okna do twojego domu.