Porównaj ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy...
Zastanawiasz się ile kosztują usługi geodezyjne w Twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz mapy do celów projektowych, czy wytyczenia budynku, wznowienia granic działki, podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, czy może innych prac geodezyjnych.
SPRAWDŹ NAS... 
Porównaj ceny usług Geodetów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Wpisz Twoje zapytanie

Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna Stanisław Ciereszko w Chrzanowie
Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna
Stanisław Ciereszko
ul. Wojska Polskiego 10  32-500 Chrzanów
Poznaj ceny i cennik geodety z Chrzanowa. Szeroki zakres usług geodezyjnych - tanio. Podejmiemy się nowych zleceń.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Dysponujemy kreatywnym, wykształconym i doświadczonym zespołem. Posiadamy uprawnienia i olbrzymie doświadczenie również w mniejszych pracach geodezyjnych, takich jak: regulacja stanów prawnych nieruchomości, podziały, rozgraniczenia, scalenia, wznowienia punktów granicznych, tyczenia mniejszych budynków, sporządzanie map do celów prawnych i projektowych. Wykonujemy też przekroje poprzeczne i podłużne, obrazowania 3D, mapy o dowolnej tematyce, o której decyduje sam zleceniodawca. Tani geodeta z Chrzanowa  !!!  Zapytaj o ceny usług geodezyjnych telefonicznie lub e-mailowo. Podejmiemy się nowych zleceń geodezyjnych.

602 730 474
32 623 - 07 - 71
pgkciereszko wp.pl
www.pgk-ciereszko.pl

Dziś wspomogliśmy Cię w szukaniu geodety. Zdajemy sobie sprawę, że w niedługiej przyszłości twój dom będzie już wybudowany i będziesz poszukiwać okien. Możemy Ci pomóc. Sprawdź naszą stronę internetową www.twoje-okna.com - Kup z nami okna do twojego domu.