Porównaj ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy...
Zastanawiasz się ile kosztują usługi geodezyjne w Twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz mapy do celów projektowych, czy wytyczenia budynku, wznowienia granic działki, podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, czy może innych prac geodezyjnych.
SPRAWDŹ NAS... 
Porównaj ceny usług Geodetów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Wpisz Twoje zapytanie

Geodezja Grodzisk Mazowiecki GEO-MIEDZA
GEO-MIEDZA
ul.11 Listopada 43 m2
05-825 Grodzisk Maz.
Pracują z nami najlepsi geodeci w Grodzisku Maz !! zadzwoń i porównaj ceny usług geodezyjnych. Zapraszamy do współpracy. Napisz lub zadzwoń.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Firma zatrudnia pracowników z uprawnieniami – wykształcenie wyższe geodezyjne oraz średnie techniczne. Od początku swojej działalności Biuro Usług Geodezyjnych Miedza postawiło na solidność, nowoczesność i szeroki zakres robót geodezyjnych prowadząc usługi na zlecenie podmiotów prawnych i fizycznych. Tani geodeta z Grodziska Mazowieckiego !!!  Zapytaj o ceny usług geodezyjnych telefonicznie lub e-mailowo. Podejmiemy się nowych zleceń geodezyjnych.

http://geo-miedza.pl/

Dziś wspomogliśmy Cię w szukaniu geodety. Zdajemy sobie sprawę, że w niedługiej przyszłości twój dom będzie już wybudowany i będziesz poszukiwać okien. Możemy Ci pomóc. Sprawdź naszą stronę internetową www.twoje-okna.com - Kup z nami okna do twojego domu.