Porównaj ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy...
Zastanawiasz się ile kosztują usługi geodezyjne w Twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz mapy do celów projektowych, czy wytyczenia budynku, wznowienia granic działki, podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, czy może innych prac geodezyjnych.
SPRAWDŹ NAS... 
Porównaj ceny usług Geodetów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Wpisz Twoje zapytanie

Usługi Geodezyjne Wejherowo Ziółkowski & Bogusz
Usługi Geodezyjne Ziółkowski & Bogusz
ul. Św. Jacka 26/B17
84-200 Wejherowo
Skontaktuj się z najlepszymi geodetami w Wejherowie. Zapoznaj się z cenami usług geodezyjnych naszej firmy. Napisz do nas.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Usługi Geodezyjne Bartłomiej Bogusz
84-106 Mała Piaśnica 9D
 
Świadczymy usługi wysokiej jakości za przystępne i realnie skalkulowane ceny oferując klientowi kompleksową obsługę. Zapewniamy terminową realizację zleceń oraz wysoką jakość wykonywanych prac pod nadzorem osób posiadających wymagane uprawnienia geodezyjne zezwalające do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w geodezji i kartografii. Pracują z nami najlepsi geodeci w Wejherowie !! zadzwoń i porównaj ceny usług geodezyjnych. Wyrób sobie opinię o nas. Poznaj nasze ceny.
 
889 205 543
58 673 9001
601 741 795
ziolkowski @bz-geodezja.pl
bogusz @bz-geodezja.pl
http://www.bz-geodezja.pl/

Dziś wspomogliśmy Cię w szukaniu geodety. Zdajemy sobie sprawę, że w niedługiej przyszłości twój dom będzie już wybudowany i będziesz poszukiwać okien. Możemy Ci pomóc. Sprawdź naszą stronę internetową www.twoje-okna.com - Kup z nami okna do twojego domu.