Porównaj ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy...
Zastanawiasz się ile kosztują usługi geodezyjne w Twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz mapy do celów projektowych, czy wytyczenia budynku, wznowienia granic działki, podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, czy może innych prac geodezyjnych.
SPRAWDŹ NAS... 
Porównaj ceny usług Geodetów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Wpisz Twoje zapytanie

geodezja Żory AZYMUT Marcin Bielecki Agnieszka Bielecka
AZYMUT s.c.
Marcin Bielecki Agnieszka Bielecka
ul. Biskupa 25  44-240 Żory
Geodezja tanio. Najlepsi geodeci w okolicy. Podejmiemy się nowych zleceń geodezyjnych. Zapytaj o ceny usług geodezyjnych.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasza firma powstała w 2009 roku i jest kontynuatorką rodzinnych tradycji. Geodeta Żory AZYMUT  Nasze atuty to SZYBKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I PROFESJONALIZM. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym. Dzięki ciągłemu podnoszeniu poziomu naszej kadry i wprowadzaniu najnowszych technologii możemy wykonywać każde, nawet najbardziej nietypowe, zlecenie z branży geodezyjnej i nie tylko. Zajmujemy się geodezyjną obsługą firm oraz osób prywatnych. Szukasz geodety z Żor ? Niskie ceny usług geodezyjnych.
 
32/4341784
502449934
500083474
info @azymutsc.com.pl
http://www.azymutsc.com.pl/

Dziś wspomogliśmy Cię w szukaniu geodety. Zdajemy sobie sprawę, że w niedługiej przyszłości twój dom będzie już wybudowany i będziesz poszukiwać okien. Możemy Ci pomóc. Sprawdź naszą stronę internetową www.twoje-okna.com - Kup z nami okna do twojego domu.