Porównaj ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług Geodezyjnych w Twojej okolicy...
Zastanawiasz się ile kosztują usługi geodezyjne w Twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz mapy do celów projektowych, czy wytyczenia budynku, wznowienia granic działki, podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, czy może innych prac geodezyjnych.
SPRAWDŹ NAS... 
Porównaj ceny usług Geodetów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Wpisz Twoje zapytanie

Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne Vertical
Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne Vertical 
ul. Stodolna 31
44-240 Żory
Tani geodeta z Żor. Podejmiemy się nowych zleceń geodezyjnych. Zapytaj o ceny i cennik. 

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Wykonujemy pełny zakres prac geodezyjno - kartograficznych. Stosujemy najnowsze technologie, bazujące na automatyzacji pozyskiwania i przetwarzania danych pomiarowych wraz z numerycznym opracowaniem map w programach CAD / GIS. Doświadczenie i znajomość różnych środowisk graficznych, takich jak MicroStation, GeoMedia, AutoCad, dgDIALOG, wsparte własnym zapleczem informatycznym, pozwalają dopasować się do indywidualnych wymagań każdego klienta, jak również sprzyjają wydajności i jakości naszych opracowań. Geodeta z Żor atrakcyjne ceny. Pozytywne opinie klientów na temat naszej pracy w geodezji.
 
32 4759030
32 4759031
vertical @vertical.com.pl
http://www.vertical.com.pl

Dziś wspomogliśmy Cię w szukaniu geodety. Zdajemy sobie sprawę, że w niedługiej przyszłości twój dom będzie już wybudowany i będziesz poszukiwać okien. Możemy Ci pomóc. Sprawdź naszą stronę internetową www.twoje-okna.com - Kup z nami okna do twojego domu.